Kaş Vitamini

“Güzelliğinizin teminatı kaşlarınız için…”

Yüzde güzel ve estetik bir görünüm için kaşlar çok önemlidir. Çünkü biçimsel olarak kaşlardaki en ufak bir değişiklik, görünümü komple değiştirir. Bu nedenle kaşlarımıza gerektiği özeni göstermek, onlara hak ettiği değeri vermek gerekir.

 

KAŞ VİTAMİNİ NEDİR?

Kaş vitamini, kaşların sağlıklı yapısını geri kazandırılmasına yarayan bir yöntemdir. Yüzü şekil veren, bakışları daha çekici kılan kaşların şekli oldukça önemlidir. Kaşlara şekil vermede yaşanılan en büyük sorunlardan biri, kaşların zamanla seyrelmiş olmasıdır. Oysa dolgun kaşlar ile yüze rahatlıkla şekil verilebilir. Bu sayede yüze ekstra bir güzellik katılabilir. Aynı zamanda kişilerin auralarını da yükseltebilir. Fakat sağlıksız kaş yapısına sahip kişiler için de tam tersi şeyler geçerlidir. Bu yüzden kaş vitamini uygulamaları tercih edilmelidir. Uygulamalarla beraber dökülmüş, küsmüş ya da incelmiş kaşları güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin enjekte edilir. Bu sayede kıl köklerinde çoğalmalar görünür. Kaş vitamini, güçlü içeriği ile kaşları besler. Kıl köklerini canlandırır, dökülen yerlerde tekrar kıl çıkmasını destekler.

 

KAŞ VİTAMİNİ KİMLERE UYGULANIR?

İlerleyen yaş, stres, dengesiz beslenme gibi etkenler kaşta seyrelmelere sebep olabilir. Özellikle kontrolsüz kaş alımı, kaş dökülmesinin en büyük nedenlerindendir. Kaş vitamini uygulaması yaşanan bu sorunlara çözüm olur. Bu işlem, kaş kökü bulunan herkese uygulanabilir. İçeriğinde yabancı bir madde bulunmadığından hiçbir yan etkisi yoktur. Seyrelme ve dökülme problemleri dışında, makyaj ile sürekli vakit kaybetmek istemeyip gür bir kaşa sahip olmak isteyenler için de ideal bir yöntemdir.